Każde hobby naszej pociechy jest powodem do szczęścia, ponieważ zawsze miło jest mieć świadomość tego, że nasze dziecko się rozwija i ciekawi je otaczający je świat. Gdy dziecko zaczyna się interesować muzyką, ale nie wie na jakim instrumencie chce grać, wtedy można zainteresować się wieloma łatwymi instrumentami.

Przykładem mogą być bum bum rurki, czyli rurki, które po uderzeniu wydobywają dźwięk. Taki instrument jest idealny dla najmłodszych, ponieważ poprzez zabawę uczy rozpoznawania dźwięków. Dobrym wyborem na początek jest podstawowy zestaw chromatyczny, składający się z pięciu rurek.

Boomwhackers® nazywane w Polsce Bum Bum Rurkami® są jednym z najtańszych, a jednocześnie najwszechstronniejszym instrumentem na rynku. Używane przez nauczycieli, rodziców, animatorów i artystów do urozmaicania prowadzonych przez siebie działań zbierają bardzo dobre opinie o czym świadczą przyznane nagrody w kraju i za granicą.

Bum Bum Rurki® to od kilkunastu lat ulubiona zabawka edukacyjna dzieci, rodziców oraz nauczycieli muzyki w wielu krajach świata. Uhonorowane wieloma prestiżowymi nagrodami w USA, teraz dostępne także w Polsce! 

Bum Bum Rurki® to praktycznie nieograniczone możliwości zabawy oraz edukacji muzycznej. Zdaniem amerykańskich pedagogów, muzykowanie za pomocą kolorowych rurek jest doskonałym wstępem do nauki gry na innych instrumentach. Bum Bum Rurki® świetnie sprawdzają się w nauczaniu podstawowych elementów muzyki: rytmu, melodii oraz harmonii.

DLA DZIECI

Bum Bum Worek

Bum Bum Worek
Bum Bum Worek
Cena:

50,00 zł

szt.

Kieszeń Xylotote

Kieszeń Xylotote
Kieszeń Xylotote
Cena:

90,00 zł

szt.
  • nowość

Obrazki z wystawy

Obrazki z wystawy
Obrazki z wystawy
Cena:

14,00 zł

szt.
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl