Gitarowe Wyzwania 2 - Szkoła gry na gitarze

Wysyłka w: 5 dni
Cena: 47,00 zł 47.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Gitarowe Wyzwania 2 jest kontynuacją szkoły Krzysztofa Błasia. Materiał zawarty na 3 płytach DVD to ponad 7 godzin multimedialnej uczty. W nagraniach wzięli udział znani gitarzyści: Mietek Jurecki, Wojciech Hoffman, Jarek Treliński, Robert Kordylewski, MichałZygmunt, Piotr Restecki, czy Kasia Maliszewska.

Na płytach znalazły się zagadnienia takie jak: Harmonia, Improwizacja, gra solo, dobór skal, groove, kompozycja, budowa utworów i łączenie akordów, rodzaje bluesa i bluesowe zagrywki, fingerstyle, gitara klasyczna, gitara 12-strunowa, sposoby nagłaśniania gitary akustycznej, techniki nagrywania gitary i wiele więcej.

Obojętnie, czy grasz na gitarze akustycznej, czy gitarze elektrycznej – uniwersalność zawartych wiadomości pozwoli Ci skutecznie poszerzyć wiedzę i udoskonalić warsztat!

Szkoła porusza tematykę:
- harmonia
- improwizacja, gra solo
- dobór skal
- groove
- kompozycja, budowa utworów i łączenie akordów
- rodzaje bluesa i bluesowe zagrywki
- fingestyle
- gitara klasyczna
- gitara 12 –strunowa
- sposoby nagłaśniania gitary akustycznej
- techniki nagrywania gitary ... i wiele więcej!

Liczne prezentacje, ćwiczenia, podkłady audio i ujęcia z wielu kamer gwarantują komfortową i efektywną naukę! Gitarowe Wyzwania 2 to ponad 7 godzin multimedialnej, gitarowej uczty na 3 płytach DVD!

To jednak nie wszystko – odkryj nowe horyzonty wraz z zaproszonymi gośćmi, którzy nie tylko dzielą się doświadczeniem, ale także zdradzają patenty dzięki którym stali się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystów w Polsce: Mietek Jurecki, Wojciech Hoffmann, Jarek Treliński, Robert Kordylewski, Kasia Maliszewska, Michał Zygmunt, Piotr Restecki.

 

 

DVD1:
Coś z niczego
Rozbudowywanie i upiększanie akordów
Groove, ćwiczenia
Gość - Mietek Jurecki
Formy bluesa
Bluesowa improwizacja, demonstracje
Bluesowe patenty, ćwiczenia
Blues dorycki
Gość - Kasia Maliszewska
DVD2:
Harmonia, podkłady audio
Improwizacja - dobór skal
Substytuty akordów
Substytuty dominanty
Gość - Michał Zygmunt
Kompozycja
Zasady budowy utworów
Gość - Wojciech Hoffmann
Gość - Jarek Treliński
DVD3:
Fingerstyle - idea i technika
Gość - Robert Kordylewski, ćwiczenia
Gość - Piotr Restecki, ćwiczenia
Gitara 12 strunowa, budowa, techniki gry
Gitara klasyczna, budowa, techniki gry
Nagłaśnianie gitary akustycznej
Gość - Wojtek Czerniatowicz
Gitara - Co i jak?

  

Opinie o szkole gitarowej Krzystzofa Błasia Gitarowe Wyzwania 2 - Szkoła gry na gitarze

"W swojej szkółce Krzysztof Błaś dzieli się swoją wiedzą na temat gitary w bardzo prosty i sprawdzony sposób. Zaczyna od podstaw i nie bawiąc się w zbędne szczegóły przechodzi do konkretów. Robi to zawodowo przechodząc w kolejnych rozdziałach do coraz trudniejszych elementów. Jestem pewien, że posiadacze tego materiału podniosą na tyle swoje umiejętności, że po niedługim czasie - oczywiście odpowiednio intensywnie ćwicząc - osiągną wystarczająco dobry poziom do grania w zespołach i jako soliści. Polecam wszystkim."
- Jurek Styczyński

"Szkoła zawiera podstawową i niezbędną wiedzę ukierunkowaną na początkujących jak i średnio zaawansowanych miłośników gitary. Ostatnie rozdziały powinni zdecydowanie obejrzeć ci, którzy jeszcze nie mają instrumentu, a chcą wejść w jego posiadanie. Mamy tu bardzo cenne wskazówki i informacje podejmujące temat dokonywania wyboru i zwracania uwagi na właściwe czynniki przy zakupie gitar. Równie wartościowe są zagadnienia związane z techniką gry, zasadami muzyki i podejściem do muzyki. Wchodząc w posiadanie tego materiału dydaktycznego nie będziecie musieli wyważać dawno otwartych drzwi, co zapewne zaoszczędzi Wam czasu i energii."
- Krzysztof Misiak

"Polecam tę pozycję nie tylko amatorom gry na gitarze akustycznej, lecz również moim kolegom profesjonalistom. Cenne porady dotyczące zakupu gitary, szczegóły jej budowy i konserwacji, a także podstawowe sposoby dostosowania instrumentu do potrzeb muzyka przedstawiono w logiczny i przystępny sposób. Interesująco wytłumaczono podstawy gry na gitarze akustycznej wraz z wyborem technik i sposobem ich stosowania. Ciekawie omówiono podstawy improwizacji. Gratuluję!"
- Mietek Jurecki

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl