Gitarowe wyzwania - Szkoła gry na gitarze - cz.1 +cz. 2

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 87,00 zł 87.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Gitarowe Wyzwania - Częśc 1 (2 x DVD)

Szkoła gitarowa na gitarę akustyczną i elektryczną w jednym na 5 płytach DVD! Multimedialna szkoła gry na gitarze na 2 płytach DVD. W ponad 4 godzinnym materiale zawarta jest ogromna ilość informacji niezbędnych dla każdego gitarzysty.

Gitarowe Wyzwania 2 - Nowe horyzonty (3 x DVD)

Gitarowe Wyzwania 2 jest kontynuacją szkoły Krzysztofa Błasia. Materiał zawarty na 3 płytach DVD to ponad 7 godzin multimedialnej uczty. W nagraniach wzięli udział znani gitarzyści: Mietek Jurecki, Wojciech Hoffman, Jarek Treliński, Robert Kordylewski, MichałZygmunt, Piotr Restecki, czy Kasia Maliszewska.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

4 października 2014

„Gitarowe wyzwania” to komplet 2 płyt DVD Krzysztofa Błasia poświęcony w całości nauce gry na gitarze akustycznej. Krzysztof Błaś pokazuje zarówno początkującym, jak i zaawansowanym fanatykom gitary, jak należy prawidłowo grać na gitarze, nie tylko akustycznej. Na płytach zawarte są także inne informacje dotyczące gry na tym instrumencie, jak na przykład prawidłowa postawa w czasie gry na gitarze czy podstawowe wiadomości o samej gitarze. Lekcje, bo tak podzielony jest materiał na tych płytach, opracowane są tak, aby były przystępne zarówno dla początkujących amatorów gitary, jak i dla już zaawansowanych jej fanów. Płyty są dobrej jakości, lekcje prowadzone są w zróżnicowanej scenerii, co podnosi ich ciekawość. Za wadę materiałów na płytach mógłbym uznać to, iż Błaś wypowiada się zbyt wolno. Jednak według mnie jest to chyba jedyna ich wada. Ja zdecydowanie polecam te płyty. Dzięki nim nauka gry na gitarze staje się o wiele przyjemniejsza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl